• +98 21 88945610
  • info@tarahisite.org

دنیات و عوض کن!

شبکه های اجتماعی بخش جدایی ناپذیر زندگی امروز است؛ تا چند سال گذشته کسی تصور نمی کرد حتی کوچکترین کسب و کارها برای معرفی خود از این ابزارها استفاده کنند و با به اشتراک گذاری مطالب و تصاویر به یک برند مطرح تبدیل شوند. محبوبیت این شبکه ها میان کاربران باعث شده کسب و کارها پا را فراتر گذاشته و تنها به داشتن یک صفحه ی معمولی اکتفا نکنند و برای طراحی و تولید محتوا به متخصصان در این زمینه مراجعه نمایند.

social-media

نقش شبکه های اجتماعی را نمی توان نادیده گرفت؛ محتوای جذاب می تواند شما را به برند شدن نزدیک کند. کپشن های منحصر به فرد خود را داشته باشید و با کمپین های جذاب کاربران را با خود همراه کنید.

comment

کلمات معرف شما هستند؛ گاهی یک مذاکره ی طولانی نمی تواند به اندازه ی یک جمله تبلیغاتی تاثیرگذار باشد. تبلیغات خود را ساده، جذاب و کوتاه بنویسید. با برند خود را همیشه در معرض دید مشتری باشید.

content

برخلاف تصور برخی تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی کار بسیار سختی است؛ ارتباط کاربر با یک کسب و کار با محتوای تبلیغاتی آغاز می شود برای این کار از متخصصین این حوزه استفاده کنید.

instagram

شبکه های اجتماعی را می توان راه روشن کسب و کار شما دانست؛ به شرطی که اصول آن را بدانید هر لحظه به برند شدن نزدیک خواهید شد. برای بهبود وضعیت شبکه های اجتماعی از مشاوران این کار استفاده کنید.

facebook

فیس بوک قدیمی ترین شبکه ی اجتماعی است که توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب نماید. فیلتر شدن آن در ایران موجب شد کاربران کم کم به سمت شبکه های اجتماعی دیگر بروند ولی در دنیا همچنان فیس بوک حرف اول را می زند.

telegram

تلگرام با بیشترین تعداد کاربر در سطر شبکه های اجتماعی قرار دارد. سرعت بالای تبادل اطلاعات، گروه ها و کانال های تلگرامی موجب افزایش مخاطبان این شبکه شده است. حفظ عضوهای تلگرام رابطه نزدیکی به جذابیت محتوایی دارد که استفاده می کنید.

twitter

توییتر شبکه ای است که اکثر طرفداران آن سیاست مداران، خبرنگاران و ... هستند. به دلیل توییت های خبری بالا می توان آن را یک شبکه ی خبری مهم در جهان دانست. با وجود فیلتر بودن این شبکه ی اجتماعی بسیاری از سیاست مداران از فعالان درجه یک آن هستند.

aparat

ویدیوهای تبلیغاتی نمایش کسب و کارهاست. برای این نمایش آپارات زمینه ای مناسب را برای کاربران ایجاد کرده است و از طریق تبلیغات برندها می تواند ابزاری موثر باشد. برای ساخت انیمیشن های تبلیغاتی سناریوی مناسب داشته باشید.