• +98 21 88945610
  • info@tarahisite.org

رقباتون می گن سمت گوگل ادوردز نرید!!!

گوگل ادوردز بصورت غیر مستقیم بر سئو تاثیر دارد؛ هدف از تبلیغات افزایش ترافیک سایت و بالا رفتن رتبه ی سایت می باشد. مگر ما همین را نمیخواهیم؟ پس گوگل ادوردز را فراموش نکنید.

یکی از ابزارهای موثر در افزایش رتبه سایت تبلیغات در گوگل است. این تبلیغات با صرف هزینه امکان پذیر است. انتخاب کلمات کلیدی در گوگل ادوردز بسیار مهم است؛ کلمات کلیدی می تواند کاربران را به سایت شما هدایت نماید. تبلیغات در گوگل نیاز به تخصص و شناخت الگوریتم های گوگل دارد و چنانچه درست هدایت نشود می تواند وبسایت شما را با مشکل مواجه کند.


Monitor

افزایش رتبه سایت

داشتن وبسایت اولین گام در معرفی یک کسب و کار است؛ قدم دوم ارتقای سایت در موتورهای جستجو می باشد که به آن بهینه سازی سایت اطلاق می شود. کاربران باید بتوانند براحتی به اطلاعات دسترسی داشته باشند؛ هر چه ترافیک سایت بیشتر باشد سایت رتبه بهتری خواهد داشت البته جذابیت گرافیکی و محتوای مناسب بسیار با اهمیت است.

analyze

آنالیز رقبا

تحلیل رقبا همیشه یکی از مهم ترین اقدامات در بازاریابی بوده است؛ فعالیت رقبا بر کسب و کار شما تاثیر مستقیم دارد اینکه آن ها چقدر در تبلیغات هزینه می کنند؛ چگونه با مشتریاان در تعامل هستند و محصول یا خدمات خود را چگونه به فروش می رسانند. چرخه ی رقابت امروزه بسیار تنگاتنگ است بنابراین کوتاهی در این مقوله می تواند کسب و کار شما را به عقب براند.

Ruler

انتخاب کلمات کلیدی مرتبط

کاربران از طریق کلمات کلیدی می توانند به نتایج مورد جستجو دست یابند. انتخاب کلمات کلیدی مناسب یکی از مهم ترین اقدامات برای بهبود رتبه سایت است. ابزارهای گوگل می تواند در انتخاب این کلمات کمک نماید.

calculator

مدیریت حساب

در تبلیغات، بهینه سازی هزینه ها بسیار مهم و حیاتی است؛ محاسبه نرخ بازگشت سرمایه یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد. به زبان ساده شما باید بدانید محصول یا خدماتتان چه هزینه ای دارد و چقدر باید برای تبلیغات هزینه نمایید آگاهی از این مساله به شما کمک می کند تبلیغات هدفمندی داشته باشید.